спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

20 учасників тренінгу з «Локального фандрейзингу» залучатимуть фінансування в своїх регіонах

17-18 листопада 2011 року,  20 представників закладів культури, мистецьких колективів, громадських і благодійних організацій із 16 регіонів України навчались збагачувати громади та мистецькі колективи завдяки тренінгу, який був організований та проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Під час тренінгу учасники в групах підготували проекти, та зрозуміли помилки в написанні мети, формуванні бюджету та інших тонкощах проектної заявки. Також представники різних регіонів України, розібрались якими мотивами користуються спонсори, меценати та донори при виділенні коштів, навчились складати план заходів в короткий термін на проведення термінових зборів коштів, визначились з можливими джерелами доходів та способами залучення фінансування.

Найбільші емоції та здивування учасників виникли при відпрацюванні теорії на практиці. Представники різних регіонів України, вийшли на вуличну акцію в м. Рівне, для збору пожертв на щорічну акцію Фундації Острозьких «Різдво для всіх!». Чотирьом групам за 40 хвилин вдалось залучити близько 1100 гривень! Результати збору коштів спонукали учасників для проведення подібних акцій в своїх містах.

В рамках проекту Фундація Острозьких проведе ще 2 аналогічних тренінги для закладів культури і мистецьких колективів, які організовуватимуть благодійні акції та кампанії. Після тренінгів учасники зможуть отримувати дистанційні консультації з питань  залучення фінансування. Кращі учасники навчань, які зуміють організувати залучення фінансування для своїх організацій протягом наступних 2-х місяців, будуть запрошені на тренінг для тренерів, участь у якому дозволить проводити навчання з локального фандрейзингу за авторськими матеріалами Фундації Острозьких.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, Віктор Пражмовський, (067) 360-83-34, (0362) 22 10 81