спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

30 способів спрямувати фінансові потоки у добрі справи

20 березня 2017 року Руслан Краплич за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів майстер клас із фандрейзингу для 30 магістарантів Інституту Лідерства й Управління Українського Католицького Університету (м.Львів) - представників 25 неприбуткових організацій із 9 регіонів України.

Учасники поділилися досвідом складання бази даних і листів до потенційних фінансових партнерів, представили свої здобутки у залученні ресурсів від благодійників, філантропів, меценатів, донорів і спонсорів.

Великий інтерес викликала модель кругообігу грошей у межах держави (громади). А також можливість скористатися не менше як 30 інструментами фандрейзингу для того, щоб спрямувати фінансові потоки та ресурси у неприбуткові організації.

За результатами занять учасники навчань підготують посадові інструкції фандрейзерів, які одночасно будуть фандрейзинговими планами із використання щонайменше 20-25 інструментів залучення ресурсів до кінця 2017 року.

Зі свого боку Руслан Краплич надасть додаткові консультації і супровід у налагодженні роботи відділів фандрейзингу неприбуткових організацій-учасників навчань.