спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Активісти Рівного навчались лобіювати інтереси громади

22-23 березня 2012 року в Рівному відбувся тренінг по управлінню адвокасі проектами, організований та проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких в приміщенні  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука.

У заході взяли участь представники громадських організацій та ініціативних груп, які отримали фінансування на проведення адвокасі-кампаній в рамках Конкурсу мікрогрантів «Поділи відповідальність на всіх», що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Також на тренінгу були присутні представники засобів масової інформації, викладачі і студенти МЕГУ та активісти Рівненщини.

Перед слухачами виступав Голова Ради Директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, головний редактор журналу «Вісник благодійництва». Ним були надані практичні рекомендації щодо порядку підготовки проектів та реалізації адвокасі-кампаній. Також учасники обговорили хід реалізації своїх мікропроектів, проблеми та перспективи лобіювання інтересів громад на більш широкому рівні. Для цього було апробовано надані під час занять методи реалізації власних ініціатив.

Під час тренінгу були визначені подальші напрямки співпраці Міжнародного економіко-гуманітарного університету та Фундації імені князів-благодійників Острозьких, у рамках якої найближчим часом заплановано ряд заходів.

Фундація імені князів-благодійників Острозьких передала комплект журналів та книг бібліотеці Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука.

* Адвокасі кампанії – метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі проведення законодавчих та політичних реформ з метою вирішення вищеназваних проблем.

    Метою проекту Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»  в рамках проекту «Посилення впливу громадянського суспільства» за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державного самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній.
Детальніше про програму: www.irf.ua