спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

БІБЛІОТЕКИ ДУБЕНЩИНИ РОЗПОЧАЛИ НАДАННЯ НОВИХ БІБЛІОТЕЧНИХ ПОСЛУГ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕТУ

25 жовтня  2011 року святкували відкриття  пунктів вільного доступу до мережі Інтернет  в рамках програми «Бібліоміст»  у  Дубенській центральній районній бібліотеці, районній дитячій бібліотеці, бібліотеках-філіях сіл Привільне, Рачин, Птича.
   

На церемоніях відкриття   були присутні: О.Краплич, регіональний представник програми «Бібліоміст» в Рівненській області; О.Дехтярчук, голова Дубенської  районної ради;  Ю.Шесталюк, заступник голови Дубенської райдержадміністрації;  Т.Перковська, начальник відділу культури та туризму Дубенської РДА;  Л.Кононова, директор Дубенської ЦСПШБ.
 

Бібліотеки зустрічали шановних гостей хлібом-сіллю, піснями, щирими словами. Зав.бібліотекою с.Привільне продемонструвала електрону презентацію «Впровадження  інноваційних технологій   в публічно-шкільній бібліотеці  с.Привільне»,  поділились враженнями про нові можливості бібліотеки  сільський  голова Привільненської сільської ради   Ю.Момотюк, директор  Привільненської ЗОШ  Г.Гузь, вихователь ДНЗ Л.Вальченко.
Бібліотека с.Рачин продемонструвала електронну презентацію «Бібліоміст – безкоштовний Інтернет  у бібліотеці», яка розкривала основні напрямки  діяльності бібліотеки  с.Рачин щодо реалізації проекту « Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» .   Від імені молодих мам – однієї з читацьких груп, які  особливо потребують безкоштовного та необмеженого доступу до мережі Інтернет -  виступила А.Грабар, жителька с.Рачин, поділившись враженнями про нові можливості бібліотеки в задоволенні інформаційних потреб саме цієї категорії користувачів.
Цікавим і неординарним було  відкриття пункту доступу до мережі  Інтернет в бібліотеці с.Птича. Крім електронної презентації «Птицька світлиця», увагу присутніх привернула  сценка «Баба Параска та баба Палажка», де в жартівливій формі висловлювались думки та враження про переваги та можливості Інтернету в бібліотеці. Мешканці села, які мають родичів за кордоном, висловили свої враження від можливості спілкування з ними за допомогою програми Skype, Птицькі горподині пригостили присутніх смачними стравами, рецепти яких відшукали за допомогою кулінарних сайтів.
Під час церемноній відкриття були присутні представники місцевих ЗМІ.
За допомогою програми Skype привітали присутніх з визначною подією директор Рівненської  державної обласної бібліотеки В.Ярощук та завідуюча відділу маркетингу РДОБ С.Ступницька.

Людмила Кононова
директор Дубнівської районної ЦСПШБ