спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Бібліотеки Радивилівщини надаватимуть новітні послуги для громади

Радивилівська централізована система публічно-шкільних бібліотек, Центральна районна бібліотека, районна дитяча бібліотека, публічно-шкільні бібліотеки сіл Козин, Михайлівка, Теслугів, Хотин – переможці конкурсу програми «Бібліоміст», розпочали надання нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету 14 листопада 2011 року.

Вищеназвані бібліотеки, що у серпні поточного року були офіційно оголошені переможцями другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми «Бібліоміст» отримали комплекти комп'ютерного обладнання і підключилися до мережі.

14 листопада 2011 року в приміщеннях бібліотек  відбулися урочисті церемонії з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових сервісів під лозунгом «Нові послуги – нові можливості».

У рамках заходів виступили представники влади та партнерських організацій, співробітників програми «Бібліоміст»: в.о. голови Радивилівської райдержадміністрації І.Школяр,   заст. голови райдержадміністрації І.Кот, голова районної ради О.Бернацький, керуючий справами районної ради А.Тимошейко, начальник відділу культури і туризму Т.Шуст, директор ЦСПШБ Л.Войтишина, головний редактор районної газети «Прапор перемоги» В.Ящук, сільські голови, директори загальноосвітніх закладів, співробітники програми «Бібліоміст» О.Краплич, М.Абдуразакова, користувачі бібліотек тощо.
Бібліотечними працівниками було продемонстровано нові бібліотечні послуги, які відтепер безкоштовно доступні громаді.

Під час проведення церемонії відкриття центрів по програмі Skype отримали вітання від директора Рівненської державної обласної бібліотеки В.Ярощук та районного центру зайнятості населення з перемогою у конкурсі та відкриттям пунктів доступу до мережі.
Відкриття центру Інтернет в публічно-шкільній бібліотеці с.Михайлівка було знято журналістами телеканалу СТБ, програма якого вийде в ефір 16 листопада о 22.00 год.

  
КОНТАКТНА ОСОБА: Войтишина Людмила, директор ЦСПШБ, (03633) 4-37-71,  library_2006@mail.ru