спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Бізнес асоціації займуться фандрейзингом

 26 лютого 2013 року консультант Фундації імені князів-благодійників Острозьких на запрошення СІРЕ провів навчання для 29 регіональних бізнес асоціацій України із залучення ресурсів для реалізації стратегій й адвокаті кампаній,  спланованих бізнес асоціаціями на 2013 р.

Протягом дня, учасники опрацювали основні правила фандрейзингу, ознайомилися з елементами системи роботи фінансово життєздатних організацій, а також  практично освоїли кілька інструментів залучення ресурсів і фінансування. 

Це вже не перше навчання, яке проводив з ініціативи СІРЕ, Руслан Краплич для бізнес асоціацій. Однак, цього разу учасники організували власний тихий доброчинний аукціон, лотами якого стали подарунки від кожної з регіональних  бізнес асоціацій, а також  збір пожертв у формі благодійної лотереї. 

Залучені кошти від тихого доброчинного аукціону будуть передані Фундації імені князів-благодійників Острозьких та призначаються на благодійну акцію «Врятуймо добру людину» (одному з київських підприємців, який до важкої травми був єдиним годувальником сім’ї). Кошти з благодійної лотереї передано на програму «Підтримки видань», зокрема журналу «Вісник благодійництва», який видається Фундацією Острозьких.

Дякуємо організаторам, донорам, бізнес  асоціаціям і їх доброзичливим представникам- учасникам навчань СІРЕ  за доброчинні пожертви!