спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Благодійний рекорд Турійська: понад 60 000 за 2 години!

 14 березня у містечку Турійськ Волинської області, з ініціативи ГО «Нове покоління» та Фундації імені князів-благодійників Острозьких, відбувся уже другий щорічний благодійний аукціон у якому взяли участь понад 50 благодійників району. Кошти збиралися на ремонт дитячого відділення районної лікарні, яке нині перебуває у незадовільному стані. Спонсором благодійного банкету виступило подружжя Романа та Ганни Микитюків. 

Аукціон розпочався із вітань голови Турійської райдержадміністрації – Дишлюка Олександра Олександровича та голови Турійської районної ради – Черен Ольги Миколаївни. Також вступне слово виголошували депутати Волинської обласної ради. 

Сам аукціон розпочався із презентації результатів благодійного вечора, що проводився у 2011 році і мав метою збір коштів на ремонт дитячої музичної школи у м. Турійськ. Аудиторії було презентовано результати ремонтних робіт та подяки за активну участь у зборі коштів. Після цього до слова було запрошено головного лікаря дитячого відділення районної лікарні та презентовано нинішній стан самого відділення із проханням допомоги у його ремонті та оновленні.

Учасникам було запропоновано цінні лоти та призи в обмін на їхні благодійні пожертви. Під кінець було розіграно і благодійні «лотерейні талони», за які учасники також мали винагороди. Аукціон супроводжувався яскравою концертною програмою за участі Юрія Поліщука – художнього керівника гурту «Чорні черешні», Катерини Маліборської – солістки Джазового Клубу Західної України та шоу-балету «Лавіта-Денс». Загалом під час аукціону вдалось зібрати 60 тисяч 153 гривні. Організатори щиро вдячні учасникам аукціону.