спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Близько 50 підприємств Ужгорода вже стали учасниками Системи соціальних знижок "Єдина картка"

Меблі, оргтехніка, одяг, взуття, автозапчастини, книги, продукти харчування, нотаріальні послуги… Незабаром ужгородці зможуть суттєво економити на придбанні цих товарів та послуг. Близько 50 підприємств та підприємців Ужгорода стали учасниками Системи соціальних знижок "Єдина картка", що передбачає надання малозабезпеченим сім’ям суттєвих знижок у придбанні необхідних речей. Близько 6000 громадян міста зможуть економити від 1000 грн. і більше у рік.

За словами керівника проекту в Ужгороді Олександра Коваля, для бізнесу такий соціальний крок теж вигідний. Адже це хороша нагода залучити нових клієнтів, сформувати потенційну мережу, швидше розвивати свою торгову марку та бренд, суттєво зекономити рекламний бюджет тощо. "Існуючі системи дисконту здебільшого не розраховані на незаможних громадянина відтак не враховують соціально відповідальних підходів бізнесу, виключаючи найбідніші верстви населення із кола своїх споживачів. Разом з тим, ця категорія громадян може стати активною купівельною групою. Це прямий контакт із споживачем",-- каже Олександр Коваль.
Знижки, які надаватимуть у Системі соціального дисконту ужгородські підприємства складають у середньому від 3 до 20%. Окремі фірми пропонують навіть 50%. Отримані знижки лише на товари першої необхідності дозволяють зекономити більше 800 грн. "Ми не тільки охопили підприємців, що пропонують товари першої необхідності, але й уклали угоди з такими організаціями, як театр та кіно. Зокрема ляльковий театр "Бавка" надаватиме знижки на театральні вистави та інші заходи. Адже багато наших пенсіонерів з внуками полюбляють на вихідних відвідувати "Бавку". Туристичні фірми та фірми з організації свят також відгукнулись на пропозицію проекту",- коментує Олександр Коваль.
Одне з завдань проекту – об’єднати бізнес. Допомагаючи незаможним громадянам, малий і середній бізнес допомагатиме і собі. У результаті всі учасники проекту відчуватимуть взаємодопомогу та підтримку,- кажуть організатори. Завершити формування каталогу підприємств-учасників Системи соціальних знижок планують у вересні. Відтак розпочнеться видача дисконтних карток малозабезпеченим сім’ям. До кожної картки у комплекті надається каталог знижок, у якому можна дізнатись про торгову точку, ї адрес та телефон, групи товарів та послуг, на які надаються знижки та розмір цих знижок (які підприємство визначає самостійно). Чимало ужгородців вже звертаються за інформацією, як отримати соціальну дисконтну картку.
Долучитись до проекту в Ужгороді можна за телефоном 44-02-28.

Реалізація проекту в м. Ужгороді здійснюється Молодіжним інформаційним центром Закарпаття у партнерстві з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Консорціуму МБФ "Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону" Карпатський фонд" та Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”.
Система соціальних знижок у рамках проекту вже діє у Рівненькій області, Івано-Франківську, відбувається підписання договорів про надання знижок у Чернівцях та Ужгороді у перспективі — Львів та решта областей України.