спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Чи може фандрейзинг шкіл зберегти здоров’я школярів?

З 27 березня по 05 квітня 2017 року, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів 3-и 2-денних курси із залучення позабюджетного фінансування для понад 130 представників із 22 шкіл Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської Івано-Франківської, Полтавської та Харківської областей учасників проекту “Профілактика неінфекційних захворювань серед учнівської молоді ” за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) і організованих Благодійним фондом “Здоров’я жінки і планування сім’ї” та Обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти у Києві, Івано-Франківську та Полтаві.

В ході занять учасники обговорили заходи та систему збереження здоров’я учнів, які навчаються у школах, їх батьків та працівників шкіл.
Щоб такі наміри могли здійснитися тренер з фандрейзингу Руслан Краплич залучив учасників навчань (керівників, заступників, вчителів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл) до опрацювання понад 30 інструментів фандрейзингу та побудови системи залучення позабюджетних ресурсів.

По завершенню курсу кожна із шкіл-учасників навчань склала фандрейзинговий план, реалізація якого дозволить більшості шкіл-учасників проекту залучити ресурси для відкриття спортивних майданчиків та залів, їдалень та харчоблоків, організації належного санітарного та медичного забезпечення шкіл, учнів, батьків, працівників.

Важливо, що більшість шкіл до фандрейзингу залучать партнерські громадські та благодійні організації, а також учнівські самоврядування та батьківські комітети.
Зі свого боку Руслан Краплич та Фундація Острозьких нададуть додаткові консультації з фандрейзингу учасникам проекту.

Відгуки про курс:
http://poippo.pl.ua/novyny-poippo-blohom/item/4162-yak-posylyty-potentsi...

http://misto-tv.poltava.ua/news/23297/

Організатори проекту:
Міністерство освіти і науки України
Міністерство охорони здоров’я України
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ)
Департаменти освіти і науки обласних державних адміністрацій
Обласні інститути післядипломної педагогічної освіти
Благодійний фонд “Здоров’я жінки і планування сім’ї”