спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Чи можливо зібрати понад 2,500 грн. за півгодини?

10-11 березня у місті Рівне відбулась Школа із фандрейзингу за участі 26 учасників із 24 регіонів України. Навчання проводилось Русланом Крапличем, який має багаторічний міжнародний досвід залучення фінансування для громадських та благодійних організацій. Школа була підтримана ІСАР-Єднанням та PACT/UNITER з коштів USAID.

Метою Школи було ознайомити учасників із основами фандрейзингу, правилами залучення коштів та законодавчими засадами у цій сфері. Представники благодійних організацій різних регіонів та областей мали змогу обмінятися власним практичним досвідом залучення ресурсів, провести кілька мозкових штурмів із вирішення гострих питань та персонально взяти участь у акції по збору коштів, яка проводилась у різних куточках міста в понеділок під час снігопаду. Незважаючи на негоду, учасникам вдалось зібрати 2 634 грн. 33 коп. за півгодини (саме стільки часу було виділено умовами проведення акції). Отримані кошти підуть на лікування онкологічної хвороби 4-річної Таміли.
Програмою школи фандрейзингу було започатковано першу Всеукраїнську мережу благодійних організацій «Врятуймо добру людину» з ініціативи АБ «Укргазбанк» в рамках всеукраїнської благодійної ініціативи «Банк добрих справ» та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.
Внаслідок підвищення 24-ма організаціями власної життєздатності, «Укргазбанк», представники якого познайомились із учасниками під час Школи фандрейзингу, з квітня розпочне фінансування мікрогрантів спрямованих на проведення кампаній залучення ресурсів задля порятунку життя і здоров’я малозабезпечених громадян України.