спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Чому м.Енергодар потребує самоврядування та бюджетування за участі громади?

27-28 вересня 2016 року, Руслан Краплич, в рамках проекту Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами» за підтримки консорціуму донорів та ДТЕК, для 22 лідерів громадської дії м. Енерогодар Запорізької області (депутатів і працівників міськвиконкому, громадських активістів і підприємців) провів курс з ефективного врядування та бюджетування за участі громади.

В рамках курсу учасники опрацювали Закон про місцеве самоврядування та бюджетний процес, що передбачається Бюджетним Кодексом і Законом про державний бюджет та визначили як саме громада міста має бути залученою до врядування та бюджетування.

Більшість учасників переконалися, що залучаючи різні групи громадян та громадські організації до участі в прийнятті рішень щодо розвитку міста, в тому числі розподілу бюджету, ми тим самим сприяємо не лише проявам організованої громадської активності. Але й можемо залучати додаткові ресурси, що перетворить організовану громаду у заможну громаду зі щасливими громадянами.