спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Чому потрібно вміти домовлятися?

16 грудня 2016 року тренери-консультанти Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслана Кашина, Руслана Стасюк і Руслан Краплич у м. Святогірськ Донецької області в рамках проекту «Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами», за підтримки консорціуму донорів та ДТЕК, провели курс ефективних переговорів для 80 представників 9 громад Добропільського та Олександрівського районів, включно з містами Добропілля, Новодонецьк, Білицьке, Білозерське, які обговорюють можливості утворити об’єднану територіальну громаду.

В ході занять, у мікрогрупах, учасники опрацювали стилі, формули та стратегії переговорів, практично застосували принципові переговори із використанням математичної теорії ігор та рівноваги Неша.

За результатами курсу, учасники визнали важливість володіти навичками ведення ефективних переговорів.
Оскільки, процес створення об’єднаної територіальної громади вимагає уміння підбирати аргументи, слухати та шукати площину порозуміння, впевнюватися, що обидві сторони задоволені результатами домовленості.

Особлива актуальність курсу виявилася й у тому, що громади учасників знаходяться близько лінії фронту. І від кожного з нас, хто вміє вести перемовини й домовлятися, може залежати коли настане довгоочікуваний мир.