спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Де ми є, Куди йдемо, Як іти?

28 червня 2017 року за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс зі Стратегічного планування для 24 активних представників громади міста Дубна та району. Як завжди у стінах Дубенського замку. В рамках навчальної програми "Школа активного громадянина в м. Дубні", яку втілює Громадське товариство "Доброчин" за підтримки Українського Католицького Університету та Фонду Чарльза Сюарта Мотта.

Учасники обговорювали Місію та Візію розвитку своїх організацій і громад, розібралися у параметрах аналізу ситуації та СВОТ-аналізі задля створення дієвих планів дій і проектів, які призведуть до досяжних цілей і бажаних позитивних змін.

Як завжди, активними були представники місцевого самоврядування та громадські активісти Смизько-Шепетинської об’єднаної територіальної громади та Дубенської райжержадміністрації, які в проміжках між навчаннями активно вдосконалюють проекти та малі плани дій, які залучають громаду до розвитку та спонукають до покращення якості надання соціально-освітніх і культурно-спортивних послуг для громадян.

Микола Мандзюк – керівник проекту"Школа активного громадянина в м. Дубні" : «Стратегія - річ необхідна для кожної людини! І не має значення, чи ця особа представляє якусь організацію, чи державну установу, чи владну структуру, або є бізнесменом. Для кожного важливо спланувати та окреслити свій власний план на власне життя. Якщо окремо взята людина зможе досягнути успіху, то, напевно, вона зможе привести й організацію до реалізації задуманих планів.»

У ході виконання проекту "Школа активного громадянина в м. Дубні", яку втілює Громадське товариство "Доброчин" завдяки отриманому гранту від Українського Католицького Університету за підтримки Фонду Чарльза Сюарта Мотта, передбачено ще провести тренінг з соціального підприємництва. Який відбудеться наступними вихідними.

Даний навчальний комплекс є логічним продовженням співпраці Громадського товариства "Доброчин" із Фундацією імені князів-благодійників Острозьких і Корпусом Миру США в Україні та рядом навчальних заходів, які були проведені зокрема завдяки волонтеру Geoffrey Deron Glenn у місті Дубні в березні-квітні цього року. У процесі даних заходів сформувалися робочі групи, які працюють на вирішенням окремих проблем і активні учасники цих груп продовжують здобувати основи неформальної громадянської освіти, щоб зробити свої дії більш досконалими.

Знання та вміння, отримані в ході навчального комплексу "Школа активного громадянина в місті Дубні" є запорукою ефективної громадської діяльності та активізації суспільних процесів у місті Дубні та Дубенському районі. Тому передбачається, що найкращі проекти та бізнес-плани міста Дубна та району будуть підтримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких через Громадське товариство «Доброчин».