спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Депутати сільських рад опановують електронне урядування у бібліотеці

На Рівненщині продовжується робота над проектом Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА) «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування». Він передбачає організацію циклу тренінгів для різних груп населення, спрямованих на освоєння електронних послуг і е-урядування. Серед груп, які візьмуть участь у тренінгах – бібліотекарі, голови сільських рад, соціально незахищені мешканці області (пенсіонери та інваліди).
Тренінги стартували у квітні та триватимуть до серпня 2013 року, заняття відбуватимуться на базі Рівненської обласної універсальної бібліотеки, наразі їх учасниками вже стало 20 працівників відділів обслуговування бібліотек Рівненщини, 20 очільників сільських рад з Рівненського, Остозького, Здолбунівського, Дубенського, Корецького та Костопільського районів та 20 секретарів і депутатів сільських рад. Представники сільських рад отримали практичні поради та навики необхідні для реалізації ефективного діалогу з громадою. Бібліотекарі навчилися використовувати та надавати електронні послуги. Як показав аналіз веб-сторінок бібліотек, працівники яких відвідали навчання, вони діляться здобутими знаннями, проводять виробничі навчання і тренінги за аналогічними темами:
o виробниче навчання у Березнівській центральній районній бібліотеці (див. розділ «Новини»);
o виробниче навчання у Здолбунівській центральній районній бібліотеці;
o навчання у Костопільській центральній районній бібліотеці;
o Кузнецовська міська пулічна бібліотека:
 тренінг з е-урядування для клубу за інтересами;
 тренінги з оволодіння електронними послугами для всіх бажаючих;
o Тренінг для працівників Острозької центральної районної бібліотеки;
o Рокитнівська центральна районна бібліотека (тренінг)
Проект набирає обертів, все більше жителів Рівненщини дізнаються про можливість отримати електронні адміністративні та неадміністративні послуги у бібліотеках. Цьому сприяє поширення інформаційної продукції – тематичних календарів, що були виготовлені для популяризації е-урядування; та інформаційних буклетів, що містять детальнішу інформацію про нові послуги рівненських бібліотек.
Рівненська ОУНБ щойно попрощалася з секретарями і депутатами сільських рад, які проходили навчання з освоєння електронного урядування на базі навчально-тренінгового центру бібліотеки 21-22 травня 2013 року та вже готується на чолі з тренерами від РОВ УБА та бібліотеки зустріти нових учасників тренінгів.