спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Дівчаткам – краса, мода та здоров’я, хлопчикам – технології та безпека

В одні з попередніх відвідин своїх юних друзів з Тучинської школи-інтернату в рамках благодійного проекту «Сонечко в долоньках» Майстри Клубу Успішних Людей приділили особливу увагу здоров’ю, психологічним і фізіологічним особливостям чоловічої статі. На цей раз в центрі уваги були дівчатка.

Керівник Клубу, мама трьох дітей Ольга Лук’янова з однією групою провела дуже секретні дівочі посиденьки «Дівчинка, дівчина, жінка. Розмова мами з донечкою», на яку не пускали ні дорослих, ні, звичайно, представників протилежної статі, щоб в дружній невимушеній обстановці діти могли отримати прямі відповіді на усі свої запитання.

Відверта і доброзичлива розмова дорослої жінки з жінками майбутніми, які тільки пізнають особливості свого організму, анатомії, фізіології, психології, допомогла дівчаткам краще зрозуміти себе, ті зміни, які відбуваються з ними, усвідомити тонкощі своєї приналежності до жіночої статі.

Розмова тривала довго, була цікавою і змістовною. Торкались багатьох питань. Це і гігієна, і здоров’я, використання косметики і парфумів, поведінка, шкідливі звички, місія жінки, народження дітей, створення сім’ї і, звичайно, кохання і стосунки з хлопцями.

Для дітей такої категорії, сиріт і соціальних сиріт з неблагополучних сімей інформація, донесена в доступній і відкритій формі людиною, якій вони довіряють, є надзвичайно важливою. Будемо сподіватись, що такі добрі поради стануть їм в пригоді і допоможуть уникнути помилок в дорослому житті.

Ольга Лук’янова
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5:20...

В цей час з іншою групою дівчат і жінками-вихователями своїми професійними секретами ділилась Майстер Клубу Успішних Людей, молода талановина дизайнерка-модельєр Тетяна Пузирко. Учасниці майстер-класу дізнались багато цікавої і нової для себе інформації стосовно світу моди. Вони познайомились з поняттями «Тенденції моди», «Тренди сезону», «Аксесуари», «Клатчі» та іншими, дізнались як створюються модні колекції, як з простих підручних засобів створити ексклюзивну прикрасу або аксесуар для різноманітної нагоди і стилю одягу.

Майстер Тетяна навчила дівчат і жінок як правильно підбирати аксесуари, компонувати їх за кольором і стилем. Вона привезла з собою величезну кількість клатчів, сумочок, шарфів, хусток та інших речей. Кожна учасниця майстер-класу мала можливість навчитись різним способам зав’язування шарфів і хусток, секретам створення індивідуального стилю в одязі простими і доступними засобами, лише давши волю своїй фантазії. І, як можна здогадатись, і дорослі, і малі модниці робили це з величезним задоволення і творчим піднесенням.

Тетяна Пузирко
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7:20...

Хлопці ж у цей час під керівництвом Майстра Клубу Успішних Людей, керівника технічного відділу Видавничого Дому «ОГО» Сергія Шагоферова підкоряли глибини Інтернету. Майстер Сергій цікаво і професійно розповів своїм юним друзям про неймовірно широкі і різноманітні можливості компьютерів і всесвітнього павутиння. Адже крім компьютерних ігор, які забирають дорогоцінний час і здоров’я, компьютери можна використовувати для розвитку, навчання, пошуку потрібної інформації, оволодіння професійними навичками, спілкування, змістовного і цікавого дозвілля, заробітку.

Учасники майстер-класу дізнались про пошукові системи, типи сайтів, про блоги і про багато нових для себе понять. Предметом щирої чоловічої розмови також стали правила культури і безпеки в Інтернеті. Майстер розказав хлопцям про соціальні мережі, застеріг від бездумного викладення своєї персональної інформації в мережах, від небезпеки занадто довірливого відношення до віртуальних знайомств, повідав деякі правдиві і, нажаль, сумні життєві випадки.

Час пролетів захопливо, весело і непомітно, у хлопців виникало безліч запитань і вони взяли з Майстра тверду обіцянку, що ці заняття обов’язково продовжаться найближчим часом.

Сергій Шагоферов
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=27:2...

Клуб Успішних Людей http://uspishni.com.ua/

«Сонечко в долоньках»
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=423:...