спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Фандрейзинг в адвокасі кампаніях

 3-4 лютого 2013 року Національно демократичний інститут міжнародних відносин в рамках Школи громадського лідера організував навчання з питань фандрейзингу в адвокасі кампаніях 17 представників громадських організацій із 6 районів Кіровоградщини, що проведено у м. Київ за методикою Фундації імені князів-благодійників Острозьких експертом (тренером) НДІ Русланом Крапличем.

Враховуючи, що кампанії громадянського представництва (адвокасі) є публічними й торкаються інтересів зацікавлених груп громадян, залучення ресурсів для проведення таких кампаній є справою реалістичною, як у самій громаді так із залученням програм міжнародної технічної допомоги та донорів, одним із яких виступає НДІ.

В продовж тренінгу учасники розібралися в різних підходах до залучення ресурсів, на основі мотивів наших потенційних і дійсних фінансових партнерів, а також ознайомилися з досвідом Фундації імені князів-благодійників Острозьких (м. Рівне) у проведенні доброчинних і адвокасі-кампаній, які сприяють реалізації суспільних інтересів різних груп громадян.

Приємно, що навчальний курс відвідали представники Агентства США з Міжнародного розвитку, Представництва ЄС , Посольства США в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та ІСАР «Єднання».
Зокрема, пані Олена Боцко з НДІ відзначила, що рівень проведення занять і зацікавленість учасників темою фандрейзигу у здійсненні адвокасі кампаній відповідають високим стандартам і неминуче відобразяться на результатах, які досягнуть громадські активісти, повернувшись у свій регіон.

Національно демократичний інститут міжнародних відносин (НДІ) та Фундація імені князів-благодійиків Острозьких подарували кожному з учасників навчань кілька посібників і книг з питань фандрейзингу, випущених Фундацією Острозьких в рамках серії «Бібліотека журналу «Вісник благодійництва» й примірники названого журналу.

Протягом лютого 2013 року Фундація Острозьких надала 15 консультацій з питань залучення ресурсів для проведення адвокасі-кампаній для 12 громадських організацій, благодійних фондів й ініціативних груп громадян.