спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Філармонія займеться благодійництвом

13-14 березня 2012 року Руслан Краплич (експерт з розвитку Фундації імені князів-благодійників Острозьких ) провів групову консультацію з елементами тренінгу на робочому місці для керівництва та творчих працівників Рівненської обласної філармонії з питань локального фандрейзинга  й організації благодійних подій. Подія відбулася за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» та Інституту соціокультурного менеджменту.

В ході роботи, персонал і менеджери філармонії  обговорили можливості проведення ряду благодійних подій і концертів, кошти від яких будуть спрямовані на добрі справи та допомогу громаді м. Рівного. Мова йде не про безкоштовні концерти для маргінальних груп громадян, а про високі мистецькі заходи, котрі після покриття всіх затрат на їх проведення будуть залучати додаткові ресурси, що будуть спрямовані на допомогу нужденним.

Окрім цього, було розглянуто можливості проведення кампанії залучення ресурсів і для потреб самої Рівненської Філармонії, котрій у поточному році виповнюється 25 років, і яка протягом всього часу діяльності має потребу новому концертному роялі  та  створенні малого залу для камерних концертів.

Як зазначив, директор Рівненської обласної Філармонії п. Олександр Тарасенко: «Реалізацію своїх доброчинних намірів ми розпочнемо зі створення Філармонійного товариства, що буде виконувати роль опікунської ради чи ради меценатів, кожен із яких, крім пошанування мистецтва,здійснюватиме свої пожертви та допомагатиме добрими порадами розвитку культури в регіоні».

Незабаром планується підписати довгостроковий договір між Рівненською обласною Філармонією та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, яка висловила готовність відкрити нову благодійну програму, щоб спільними зусиллями робити більше добра людям, які радують рівнян мистецькими подіями та допомагати митцям.