спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Фундація імені князів-благодійників Острозьких провела консультацію в рамках конкурсу мікрогрантів «Поділи відповідальність на всіх»

8 вересня в приміщенні Рівненської обласної бібліотеки у навчально-тренінговому центрі, який створений за допомогою програми «Бібліоміст», відбулась групова консультація для представників 10 громад Березнівського району. Захід був присвячений підготовці адвокасі проектів в рамках оголошеного Фундацією імені князів-благодійників Острозьких конкурсу мікрогрантів «Поділи відповідальність на всіх».

Важливо відзначити, що подальше поширення інформації про конкурс здійснюватиметься шляхом електронної розсилки матеріалів для бібліотек області, які також зможуть організувати он-лайн консультації з Фундацією Острозьких завдяки обладнання, яке протягом 2011 року було встановлено проектом «Бібліоміст» в області.

Цікавою видалась інформація про успішно проведені адвокасі кампанії на Рівненщині, коли без залучення особливо великих коштів, ініціативні групи громадян добивались мети. Наприклад, підведення газу до села Гориньград ІІ, випуск ювілейної монета "Родина Острозьких" та відбудова сільського клубу.

Під час консультації учасники розібралися в таких поняттях, як «Адвокасі», «Лобізм», «Правозахисник», «Адвокат» та визначили відмінності між ними.

Нагадаємо, що в рамках конкурсу «Поділи відповідальність на всіх», оголошеного Фундацією Острозьких за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», перевага надаватиметься проектам, які передбачають:
- Збереження та популяризація культурної та історичної спадщини;
- Розвиток зеленого туризму та підтримка малого підприємництва;
- Покращення стану та розвиток житлово-комунального господарства;
- Посилення туристичного потенціалу регіону в підготовці до «Євро 2012».
У конкурсі можуть взяти участь громадські організації, благодійні фонди, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, ініціативні групи громадян, а також представники ЗМІ.
Останній термін подання проектів 25 вересня 2011 року.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com Тетяни Гордєєвої, координатора по зв’язках з громадкістю, тел.: (0362) 22 10 81, (097) 176 80 85.