спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Грантери ООН залучатимуть місцеві ресурси

27-29 березня 2012 року 25 представників від 12 громадських організацій 7 регіонів України навчалися залучати місцеві ресурси, отримуючи перевірені Фундацією імені князів-благодійників Острозьких методики фандрейзингу, що були викладені Русланом Крапличем. Організатором події є ІСАР-Єднання, що адмініструє кошти надані Прогрмою розвитку ООН та Міністерством закордонних справ Данії.

Протягом 3-х робочих днів представники громадських інституцій розіборалися у понад 15 інструментах залучення ресурсів від  філантропів, меценатів, донорів, спонсорів і громадян. А також навчилися планувати кампанії мобілізації ресурсів громад.

Представник ІСАР-Єднання пані Олена Губар розповіла учасникам навчань про можливості отримати мікрогранти (ваучери) на проведення наступних навчань і консультаційних послуг, які можуть надати провайдери, зареєстровані на веб ресурсі «НДО-маркетплейс», створенного за сприяння ПАКТ-ЮНАЙТЕР.
 
Тож, у тренерської  групи Фундації Острозьких, створеної за сприяння Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом наступних 1,5 року може бути напружений графік роботи у регіонах України, що неминуче призведе до більшого інституційного розвитку неприбуткових організацій.