спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Громада Новосілок складатиме план розвитку села

28-29 травня в селі Новосілки Рівненської області відбувся тренінг зі стратегічного планування  для представників місцевої громади.
Захід був проведений Західноукраїнським центром соціального партнерства в рамках проекту «Активізація сільських громад для вирішення їхніх нагальних проблем», що фінансується Антикризовою гуманітарною програмою Міжнародного фонду «Відродження».
Участь у тренінгу взяли місцеві депутати, завідувач клубу та вчителі. В ході навчання було напрацьовано покрокову інструкцію для розробки стратегічного плану розвитку соціальних установ Новосілок. Складанням реального стратегічного плану зацікавилися завідувач клубу та сільський голова. Згідно досягнутої домовленості, учасники тренінгу підготують деталізовану інформацію та продовжать консультації з тренерами для створення стратегії розвитку села. Фактично, це буде перший подібний документ серед сіл Здолбунівського району.

*      *    *

Метою проекту «Активізація сільських громад для вирішення власних проблем», що здійснюється  Західноукраїнським центром соціального партнерства за підтримки Антикризової гуманітарної програми  Міжнародного фонду “Відродження”  є:  Протягом дванадцяти місяців активізувати діяльність мешканців двох сіл Здолбунівського району спрямовану на вирішення власних проблем спільними зусиллями, шляхом проведення на базі будинків культури навчання з фандрейзингу та проектному менеджменту не менше 30 мешканців цих сіл, дофінансування діяльності гуртків народної творчості організації благодійних концертів та створення інформаційних центрів у цих клубах. 
Детальніше про програму: www.irf.ua.