спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Громади Дніпропетровської та Запорізької областей навчались локальному фандрейзингу

21-24 березня 2012 року, тренерами Фундації імені князів-благодійників Острозьких, було проведено два дводенних тренінги-консультації з локального фандрейзингу в містах Підгородне Дніпропетровській області та в Запоріжжі.

Перший дводенний тренінг відбувся в м. Підгородне Дніпропетровської області 21-22 березня 2012 року, в якому взяло участь 15 представників громадського сектору. В місті Запоріжжі аналогічний тренінг був проведений 23-24 березня 2012 року для 24 учасників.

Основну частину учасників в Дніпропетровській області склали школярі – волонтери Волоського фонду розвитку громади. Велику увагу тренінгу приділив заступник міського голови м. Підгородне, Кошель Володимир Павлович, який був присутній на більшій частині тренінгу. Також під час навчання до учасників завітав мер Підгородного та подякував за високу активність в роботі та розвитку міста.

В Запоріжжі на консультації-тренінгу була присутня велика кількість організацій,серед яких:  ЗОФКБМ «Спас», ЗОБФ «Квітка життя», ЄГЦ «Мазаль Тов» та інші. Як виявилось пізніше, серед учасників був присутній мільйонер м. Запоріжжя. Практично всі представники громадських організацій, з великим досвідом роботи, відмітили, що інформація є не тільки цікавою,  але її можна гарно застосувати на практиці.     

Багатьом учасникам сподобалась практичність тренінгу із застосуванням реальних прикладів, а не «голої теорії». Також захопливим моментом тренінгу було проведення переговорів.   

Тренінг був проведений новими тренерами Фундації Острозьких, які були підготовлені на тренінгу для тренерів за фінансової підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду "Відродження".