спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Громадськість Рівненщини вчитиметься вести облік енергоресурсів

 Як краще рахувати енерговитрати у бюджетних установах і скільки це може принести економії місцевій громаді обговорять депутати обласної ради, державні службовці та експерти під час семінару, який відбудеться 12 лютого 2013 року у Рівненському Будинку вчених.

Семінар організовує громадська організація «Екоклуб»в рамках проекту «Впровадження обліку енергоресурсів».

Серед запрошених на захід:

· Валерій Петрович Гуз, начальник відділу енергоефективності Рівненської ОДА

· Володимир Віталійович Бондарук, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Волинської ОДА

· Дмитро Сергійович Сакалюк, розробник програми «Енергобаланс», головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та благоустрою Славутського міськвиконкому

В програмі семінару: презентація кращого досвіду обліку витрат енергоресурсів, аналіз системи обліку у Рівненській області, обговорення необхідності прийняття нормативних документів, які регулюють питання енергомоніторингу .

Планується, що у підсумку семінару учасниками, які ознайомляться із сучасними практиками енергомоніторингу, будуть напрацьовані рекомендації щодо вдосконалення існуючої системи обліку витрат енергоресурсів у Рівненській області.

Семінар розпочнеться о 10:00, брифінг для журналістів о 14:00 у Будинку вчених (м.Рівне, Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх).

Контактна особа: Ілля Єременко, ММГО «Екоклуб», 063 48 35 122, 096 27 14 773, illia@ecoclbrivne.org

Метою проекту Впровадження обліку енергоресурсів, що реалізується за рахунок коштів, одержаних від Міжнародного Фонду «Відродження» і наданих Фундацією імені князів-благодійників Острозьких в рамках конкурсу малих грантів є прийняття змін до програми щодо впровадження системи обліку енергоресурсів у Рівненській області, що дозволить здійснювати постійний моніторинг енергозатрат.