спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Канікули: поєднання приємного з корисним

Шкільні канікули – це час, коли і школярі, і педагоги можуть трошки розслабитись і скористатись нагодою зробити щось таке, на що в звичайному навчально-робочому ритмі не вистачає сил, часу і наснаги.

Дружні і активні педагоги Тучинської спеціальної школи-інтернату, натхненні своїм невтомним і невгамовним директором Тамарою Володимирівною Мичак, об’єднали приємне з корисним і відвідали майстер-класи, на  яких своїми секретами з ними поділились Майстри рівненського Клубу Успішних Людей.

На майстер-класі відомого рівненського ресторатора Володимира Шишкіна в ресторані «Фараон» «Правила і тонкощі поводження в ресторані. Столовий етикет» вони довідались про науку елегантного і вишуканого відвідування ресторану з неодмінним збереженням піднесеного настрою, про тонкощі різноманітних ресторанних дійств, ритуалів і церемоній.

На майстер-класі «Ефективне планування особистого і сімейного бюджету», проведеному головою асоціації кредитних спілок Рівненщини Ольгою Ігнатьєвою отримали практичні і дієві поради щодо формування бюджету  із використанням сучасних фінансових послуг.

Під час майстер-класу кожен з його учасників мав можливість створити свій план досягнення фінансових цілей, отримав поради як уникнути проблем, пов'язаних із грошовими боргами. Усі отримали інформацію про сучасні фінансові послуги і про те, як вони можуть ефективно використовуватись.

Крім того, педагоги пройшли курс навчання з ейдотехнік у психолога, Майстра Клубу Успішних Людей Олени Плахтини, яка протягом чотирьох семінарів-тренінгів на практичних заняттях ділилась своїми унікальними знаннями і техніками. Отримані знання і навички неодмінно допоможуть викладачам і вихователям у професійній роботі з учнями школи-інтернату, які мають особливі потреби і потребують нестандартних методів навчання і виховання.

Керівник технічного відділу Видавничого дому «ОГО» Сергій Шагоферов провів для педагогів, а одночасно і батьків, майстер-клас «Інтернет. Соціальні мережі. Батьківський контроль», на якому навчив, як контролювати перебування дітей у всесвітньому павутинні, як користуватись «батьківським фільтром», який запобігає знайомству дитини з небажаною для її розвитку і здоров’я інформацією. Майстер на реальних життєвих випадках пояснив, яку небезпеку для дітей несе їх безконтрольне перебування у соціальних мережах, і що можуть і повинні робити батьки і вчителі для інформаційної безпеки дітей.

Молода таланвита дизайнерка-модельєр Тетяна Пузирко на майстер-класі «Сучасні тенденції жіночої моди. Тренди аксесуарів» ще раз нагадала усім, що прийшла весна, принесла з собою оновлення і новий потік життєвих сил і як ця новизна трансформується у модні весняні тенденції в одязі, що і як модно носити в новому сезоні. На практичному занятті навчила учасниць майстер-класу, як за допомогою правильно підібраних і оригінально використаних аксесуарів можна легко створити неповторний образ.

Звичайно, не забули Майстри Клубу Успішних Людей і про своїх маленьких друзів, які на канікулах, в зв’язку з несприятливими сімейними обставинами, залишились в інтернаті. Для учнів середніх і старших класів була організована екскурсія до обласного центру, де вони відвідали музей Бурштину, музей Уласа Самчука і побували на чудовій виставі «Дива в очікуванні літа», в якій у ролі акторів виступили вихованці Рівненського Палацу дітей та молоді.  Нова цікава інформація, отримана від екскурсоводів музеїв, позитивні емоції від театрального дійства, усе це в поєднанні з чудовим весняним днем, створило справжнє свято для дітей.

Найменші вихованці школи-інтернату також мали нагоду поринути у світ старовинних міфів та легенд про диво поліського краю – чарівний бурштин, про який з захопленням і любов’ю повідали їм співробітники музею Бурштину. А продовженням їх веселої подорожі до Рівного стала чудова вистава «Олімпіада в Мультляндії», яку зіграли для них вихованці Палацу дітей та молоді.

Загалом, канікули вдались на славу. Чудове поєднання приємного з корисним. Задоволеними залишились усі.

 

 

Висловлюємо щиру подяку адміністрації і співробітникам

Рівненського Палацу дітей та молоді, музею Бурштину,

музею Уласа Самчука за чуйність, небайдужість,

сердечність і плідну співпрацю на ниві добра і благодійності.

Усім бажаємо успіхів, усіляких   життєвих гараздів

і Божого благословення!