спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Конкурс мікрогрантів на проведення заходів «Підвищуємо добробут громад»

Фонд Сергія Мартиняка «Європейський вектор»
оголошує конкурс мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад».

Ціль грантового конкурсу: сприяти самоорганізації місцевих громад 5 районів Волинської області шляхом підтримки ініціатив громадських, благодійних організацій, ініціативних груп та органів самоорганізації населення (ОСН), спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем у співпраці з органами місцевого самоврядування та бізнесом.

Учасники конкурсу: громадські організації, заклади культури та освіти, соціальні служби, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування, релігійні громади, ЗМІ 5 районів Волинської області, котрі знаходяться на території дії агропромислової групи «Пан Курчак» (Луцький, Горохівський, Рожищанський, Локачинський, Турійський).
 
Заходи, що підтримуються в рамках грантового конкурсу можуть бути спрямовані на:
-    організацію очищення від несанкціонованих смітників водойм, доріг, лісів; облаштування місць змістовного проведення дозвілля, та проведення масових заходів;
-    перетворення закладів культури на осередки громадської активності, які щомісяця надаватимуть соціокультурні послуги пенсіонерам, молоді, працюючим, проведення серії гастрольних концертів аматорських колективів в межах 5-ти, охоплених проектом, районів Волині;
-    формування та розвиток здорового способу життя місцевого населення;
-    розвиток ремесел та занять за інтересами (риболовля, лозо/соломоплетіння, деревообробки, гончарства, урочисті обіди тощо);  
-    проведення курсів фінансової грамотності та можливостей для додаткового заробітку;
-    забезпечення роботи пунктів контрактації сільськогосподарської сировини (заготівля фруктів, овочів, ягід, грибів на замовлення переробника)
-    покращення побутово-комунального обслуговування мешканців сільських регіонів тощо.

Загальний об'єм  фінансування мікропроектів становить: 1.500.000 грн.

Максимальний розмір мікрогрантів: 5000 грн.

Організація чи ініціативна група, що звертається із запитом до Фонду повинна забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним фінансовим внеском, або внеском своїх партнерів. В окремих випадках Фонд Сергія Мартиняка  «Європейський вектор» надаватиме допомогу не лише коштами, а також шляхом покриття окремих витрат товарами чи послугами, наданими партнерами Фонду на безоплатній основі.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, діяльність політичних інститутів, не фінансується заробітна плата.

Термін проведення заходів: червень 2012 – грудень2012 рр.

Останній термін подання проектних пропозицій : 10 липня, 10 серпня, 05 вересня, 20 листопада  2012 року.

Оголошення результатів конкурсу: до 15 липня, 15 серпня, 10 вересня, 05 грудня 2012 року.

Пропозиція на отримання гранту від Фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор» може бути направлена:
-    особисто принесеною чи надіслано до офісу Фонду в м. Луцьк, вул. Єршова, 11офіс 660 (6 поверх)
-    відправленою електронною поштою: SergiyMartynyak_fund@pankurchak.com.ua
Пакет конкурсних документів має містити:
-    заповнену проектну заявку відповідної форми;
-    бюджет проекту;
-    копію свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва платника податку (для громадської організації чи благодійного фонду) або протоколу засідання ініціативної групи (де буде визначено відповідальну особу за реалізацію проекту (керівника проекту)).
-    стислий опис власного досвіду організації, або ініціативної групи.
Розгляд пропозицій здійснюється незалежною комісією експертів.

   Пропозиції (проекти), отримані Фондом Сергія Мартиняка «Європейський вектор», не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту Фонд Сергія Мартиняка «Європейський вектор»  підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.
 
Про позитивний розгляд проекту (пропозиції) Фонд Сергія Мартиняка «Європейський вектор»  повідомляє письмово та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.

За консультаціями можна звертатися до:
за телефонами:  095 8969520,    097 3787221

Зверніть увагу!
• Проектні пропозиції з додатками слід подати у 2 примірниках (1 оригінал та 1 копія). Або електронна версія заповненої аплікаційної форми (у форматі .doc) та додатків (у форматі .doc або .pdf).
• Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправлення на поштову адресу фонду (за поштовим штемпелем), а також дату її відправлення на електронну скриньку.
 

Завантажити файл: