спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Кооператори Сарненщини готуються до посівної.

04 березня 2017 року представники Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич та Першого Національного Аграрного Кооперативу (ПНАК) Юрій Лінник обговорили можливості посіву та викупу наступного врожаю з боку ПНАК у Кооперативі «Малинівка», який з минулого 2016 року розпочав роботу в околицях м. Сарни та навколишніх селах Сарненського району Рівненської області.

Зокрема обговорювалися можливості засівання спельти, олійного льону, квасолі та гарбузи.

Представники керівних органів кооперативу «Малинівка» Ірина Павлова, Володимир Міщеня та Михайло Пінчук показали партнерам кооперативне господарство та висловили свої побажання щодо встановлення партнерства з ПНАК.

До середини березня 2017 року партнери визначаться з цікавими для кооператорів агрокультурами та розпочнуть підготовку до сівби, щоб в кінці літа й восени зібрати урожай і отримати заслужену винагороду.

Нагадаємо, що у 5 селах Гощанського та Острозького районів Рівненщини, де вже 3 роки діють споживчі кооперативи, підтримані Фундацією Острозьких, вже розпочалася робота зі створення сільськогосподарського кооперативу з вирощування квасолі та гарбузи.