спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Малозабезпечені рівняни матимуть соціальні знижки

З січня 2009 року в Рівному стартує проект система соціального дисконту «Многокартка». Його суть полягає у започаткуванні системи соціальних знижок шляхом впровадження дисконтної картки “Многокартка”.

Метою проекту є надати малозабезпеченим громадянам більше доброчинної допомоги, а також підвищити рівень соціальної відповідальності бізнесу і заохотити ЗМІ до формування позитивної громадської думки про благочинність.

Організатори планують через волонтерів поширити понад 1000 інформаційних брошур серед підприємств та фірм міста. Переважно це представники малого та середнього бізнесу (магазини, супермаркети, підприємства сфери обслуговування, заклади громадського харчування і т.д.). На першому етапі передбачається укладення близько 180 угод з бізнес-установами на надання ними знижки від 3% і більше власникам “Многокартки”.

Наступним етапом після підписання угод здійснюється випуск і тиражування дисконтної карти та каталогу з інформацією про установи, які надали знижки у системі соціального дисконту.

Завершальним етапом є реалізація карток серед мешканців міста Рівне.

При цьому кожна п’ята “Многокартка” від реалізованих карток буде передана безкоштовно малозабезпеченим громадянам.
Цінність системи соціального дисконту полягає у тому, що кожен громадянин, який купує картку робить пасивну пожертву для малозабезпечених, що безумовно є важливим в сучасних економічних умовах.

28 січня відбулася перша прес-конференція, на якій було підписано угоду між партнерами про подальшу співпрацю. Реалізаторами проекту є Фундація імені князів-благодійників Острозьких, консалтингова компанія «Профконсалт» та Видавничий дім “ОГО”, за сприянням Рівненського міського центру зайнятості.

Цей проект є дуже актуальним в сучасних умовах економічної кризи, - коментує голова Ради директорів Фундації Руслан Краплич. - Реалізуючи його ми допомагаємо не лише малозабезпеченим, але й малому та середньому бізнесу, на якому стоїть економіка міста та держави. Таким чином шляхом взаємодопомоги бізнесу і суспільства ми зможемо вийти з кризи.