спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Оголошено Конкурс мікрогрантів на проведення заходів ”РІЗДВО ДЛЯ ВСІХ - 2012”

Фундація імені князів-благодійників Острозьких та Володимир Процюк оголошує конкурс мікрогрантів на проведення заходів в рамках щорічної благодійної акції ”РІЗДВО ДЛЯ ВСІХ!"

Ціль грантового конкурсу: надання подарунків, під час Різдвяних свят, в першу чергу вихованцям дитячих будинків, дітям, позбавленим батьківського піклування та одиноким людям похилого віку.

Учасники конкурсу: громадські організації, заклади культури та освіти, соціальні служби, ініціативні групи громадян, органи місцевого самоврядування в Рівненської області.

Заходи, що підтримуються в рамках грантового конкурсу:
•    Збір подарунків та коштів для дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених і їх передача цільовій аудиторії.
•    Благодійні концерти, вертепи, гурти колядників, частина коштів від яких буде спрямована на подарунки малозабезпеченим (сироти, або одинокі громадяни).
•    Різдвяні привітання одиноких громадян, або дітей-сиріт.
•    Проведення інформаційно-просвітницьких кампаній для громадян з метою спонукати зробити різдвяний подарунок малозабезпеченим знайомим.
•    Інше.

Максимальний розмір мікрогрантів: 5000 грн.

Організація чи ініціативна група, що звертається із запитом до Фундації повинна забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним фінансовим внеском, або внеском своїх партнерів.

В окремих випадках Фундація імені князів-благодійників Острозьких надаватиме допомогу не лише коштами, а також шляхом покриття окремих витрат товарами чи послугами, наданими партнерами Фундації на безоплатній основі.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, діяльність політичних і релігійних інститутів, а також будівництво, ремонт і придбання промислового устаткування, автомобілів, не фінансується заробітна плата, оплата відряджень, добових і т.п.

Термін проведення заходів: грудень 2011 – січень 2012 рр.
Останній термін подання проектних пропозицій : 2 грудня 2011 року.
Оголошення результатів конкурсу: до 10 грудня 2011 року.

Пропозиція на отримання гранту від Фундації ім. князів-благодійників Острозьких може бути направлена:
-    поштою на адресу 33028, м. Рівне, а/с -114,
-    особисто принесеною до офісу Фундації в м.Рівне, вул. Драгоманова, 11,
-    відправленою електронною поштою: pbofrv@gmail.com.

Пакет конкурсних документів має містити:
-    заповнену проектну заявку відповідної форми;
-    бюджет проекту;
-    копію свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва платника податку (для громадської організації чи благодійного фонду) або протоколу засідання ініціативної групи (де буде визначено відповідальну особу за реалізацію проекту (керівника проекту)).
-    стислий опис власного досвіду організації, або ініціативної групи.

Розгляд пропозицій здійснюється:
•    Радою директорів і незалежною комісією експертів.
•    Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту
Фундація імені князів-благодійників Острозьких підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.
Про позитивний розгляд проекту (пропозиції) Фундація імені князів-благодійників Острозьких повідомляє письмово та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.

Конкурс мікрогрантів «Різдво для всіх - 2012» виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.

За консультаціями можна звертатися до:
Віктор Пражмовський  – представника Фундації ім. князів-благодійників Острозьких
за телефоном
тел.: (0362) 22-10-81.
(050)689-02-49
pbofrv@gmail.com

Тетяна Гордєєва - представника Фундації ім. князів-благодійників Острозьких
тел.: (097) 176-80-85
(0362) 22-10-81.
pbofrv@gmail.com

Зверніть увагу!
• Проектні пропозиції з додатками слід подати у 2 примірниках (1 оригінал та 1 копія). Або електронна версія заповненої аплікаційної форми (у форматі .doc) та додатків (у форматі .doc або .pdf).
• Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправлення на поштову адресу фонду (за поштовим штемпелем), а також дату її відправлення на електронну скриньку. Проектні пропозиції, які не було відправлено поштою та на електронну скриньку до 23:59  02 грудня 2011 року, розглянуто не буде.

Завантажити файл: