спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Представники закладів культури Львова навчались залученню фінансування

29-30 березня 2012 року, тренери Фундації  імені князів-благодійників Острозьких провели тренінг-консультацію з локального фандрейзингу для громадських організацій Львова, які працюють у сфері культури.

Участь у тренінгу взяли представники молодіжний театрів, бібліотек, координатори культурних проектів та інших молодіжний організацій. Оскільки навчання проводилось на основі реальних прикладів, тому  учасники активно перетворювали отримані теоретичні навики на практичні знання.  Так, під час однієї із сесій - «Аукціон» «Скринька» - було зібрано 90 гривень на будівництво пам’ятника Омеляну Ковчу, відомому українцю та «Праведнику світу». Зазначимо, що учасники мали змогу також побачити проблемні місця щодо підтримки культурних проектів у громадах. 

Відтепер вони не лише знають чому потрібно підтримувати культуру, але й  будуть здійснювати пошук джерел залучення ресурсів для їх реалізації.

Тренінг був проведений новими тренерами Фундації Острозьких, які були підготовлені на тренінгу для тренерів за фінансової підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду «Відродження».