спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Представників ЗМІ та ГО навчать адвокасі

22-23 березня 2012 року в м. Рівне відбудеться тренінг з управляння адвокасі кампанією, яку організовує та проводить Фундація імені князів-благодійників Острозьких.

Мета тренінгу: надати представникам громадських організацій та ЗМІ Рівненської області інструменти  проведення адвокасі кампаній.

Тренінг буде проводитись кваліфікованими тренерами Фундації Острозьких, які мають багаторічний досвід виконання адвокасі-проектів місцевого, регіонального та національного рівня.

Теми тренінгу:

-    Управління проектом (підготовка графіка реалізації проекту, кроки Ганта, таблиця моніторингу реалізації заходів тощо).
-    Управління ресурсами (бухгалтерські аспекти роботи з коштами, використання волонтерської праці, залучення додаткових ресурсів).
-    PR при реалізації проекту (підготовка прес-анонсів, прес-релізів, статей тощо).
-    Організація адвокасі кампаній (кроки адвокасі кампаній, підготовка листів, звернень)
-    Органи державного управління та місцевого самоврядування. Завдання, функції, обов’язки.
-    Процедура прийняття рішень місцевим самоврядуванням, вплив громадськості на прийняття рішень
-    Блок переговорів, пошук третьої альтернативи та інше.

Тому, запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у дводенному тренінгу.
Забезпечується харчування учасників тренінгу.
Увага!!! Оплата проїзду не компенсується.
 
Для участі у тренінгу просимо заповнити анкету, яка додається, та відправити на електронну адресу Фундації Острозьких e-mail:pbofrv@gmail.com, або за номером факсу: (0362) 22-10-81 до 17:00 18.03.2012р. Результати конкурсу відбору учасників будуть повідомлені до 19 березня 2012р.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, (0362) 22 10 81.
   

Метою проекту Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»  в рамках проекту «Посилення впливу громадянського суспільства» за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державного самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній З грудня 2011 року вже почалася реалізація 3-х адвокасі-проектів, які реалізуються ініціативними групами громадян.
Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

Завантажити файл: