спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Проблеми жителів міста Рівне та села Глинськ будуть вирішені!

16 січня 2011 року відбулось офіційне підписання договорів про надання мікрогрантів для здійснення адвокасі кампаній між Фундацією імені князів-благодійників Острозьких та ініціативними групами м. Рівне, с. Глинськ Здолбунівського району, ГО «Дитяче козацьке товариство Рівненщини».

З поміж 10 отриманих проектів фінансування отримали три заявки, які відповідали умовам конкурсу мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час підписання договорів був проведений інструктаж по підготовці та здійсненні адвокасі проектів, оформленні звітної аналітичної та фінансової документації та пояснення всім учасникам різниці між такими поняттями як «Лобіювання», «Правозахисник», «Адвокат» та «Адвокасі» для більш чіткого уявлення про адвокасі кампанії.

Проект «Здорові діти – впевнене майбутнє» від  ГО «Дитяче козацьке товариство Рівненщини» спрямований на досягнення збільшення вдвічі обсягів фінансування на 2012 рік, передбаченого Рівненською обласною програмою підтримки молоді на 2009-2015 роки для проведення наметових таборів громадськими організаціями області, шляхом проведення адвокасі кампанії, спрямованої на обласні органи влади. Загальний бюджет проекту складає 11290 гривень, з них  від Фундації Острозьких – 6290 гривень.

Проект від ініціативної групи м. Рівне «Якість послуг в руках громади» передбачає залучення жителів міста до вирішення житлово-комунальних проблем, шляхом створення діалогу з ЖКП через подання актів-претензій та навчання активних громадян з різних районів міста Рівне складати акти-претензії та робити перерахунки оплати за житлово-комунальні послуги. Загальний бюджет проекту складає 10420 гривень, з яких 6970 гривень – фінансування Фундації Острозьких.

Проект «Відновлення вуличного освітлення у селі Глинськ» від ініціативної групи с. Глинськ, Здолбунівського району, спрямований на проведення нічного освітлення велиць села впродовж першого півріччя 2012 року шляхом залучення місцевої влади, підприємців, громади села до збору ресурсів у розмірі 100 гривень з кожного двору (понад 650 дворів), для виготовлення проектної документації на підключення до мережі та закупівлю лампочок. Загальний бюджет проекту складає 50714 гривень, очікуване фінансування від Фундації Острозьких – 5695 гривень.

* Адвокасі кампанії – метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі проведення законодавчих та політичних реформ з метою вирішення вищеназваних проблем.
Метою проекту Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»  в рамках проекту «Посилення впливу громадянського суспільства» за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державного самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній.
Детальніше про програму: www.irf.ua.