спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Продовжено конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»

Метою конкурсу є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування  шляхом проведення конкурсу та надання 7 мікрогранів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній*.
   
Пріоритетами конкурсу мікрогрантів є:
 - екологічно безпечне середовище (вирішення питання несанкціонованих сміттєзвалищ, будівництво шкідливого виробництва, організація місць рекреації, дитячих майданчиків тощо);
-    збереження та популяризація культурної та історичної спадщини;
-    розвиток зеленого туризму та підтримка малого підприємництва;
-    покращення стану та розвиток житлово-комунального господарства;
-    посилення туристичного потенціалу регіону в підготовці до «Євро 2012».

Консультації для громадських  організацій та ініціативних груп громадян про конкурс мікрогрантів можна отримати безпосередньо в офісі  Фундації Острозьких, через електронну пошту pbofrv@gmail.com (з приміткою:  Конкурс мікрогрантів) та за телефоном (0362) 22-10-81.
   
Під час консультацій всі бажаючі отримають детальнішу інформацію про:
-    умови конкурсу
-    порядок та рекомендації щодо підготовки проектів
-    роз’яснення щодо пріоритетів конкурсу та заходів, які будуть фінансуватися
-    підготовки бюджету та фінансової звітності.

Термін реалізації проектів не більше 3 місяців.
Пакет конкурсних документів має містити:
-    заповнену проектну заявку відповідної форми;
-    бюджет проекту;
-    копію свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва платника податку (для громадської організації чи благодійного фонду) або протоколу засідання ініціативної групи (де буде визначено відповідальну особу за реалізацію проекту (керівника проекту)).
Учасники конкурсу повинні бути готові надати детальний графік реалізації проекту (визначеної форми) та направити 2 представників своїх організацій/ініціативних груп для участі в тренінгу з проектного менеджменту (для переможців конкурсу).

   Максимальний розмір мікрогранту – 7 000 грн. Організація чи ініціативна група, що звертається із запитом до Фундації повинна забезпечити не менше 30% від розміру бюджету (фінансові кошти, волонтерська праця, матеріальні ресурси тощо).

   Проект слід подавати українською мовою згідно з аплікаційною формою.
 
  В рамках програми не фінансується:
- придбання основних засобів (офісної техніки, автомобілів, будинків, придбання промислового 
устаткування тощо.)
- проведення ремонтних робіт
- заробітна плата, оплата відряджень і добових
- політична діяльність
- діяльність релігійних інституцій
- на оплату особистого лікування, освіти, відпочинку
- на проведення наукових досліджень і розробок
- на забезпечення діяльності організації, не пов'язаної з виконанням проекту.

    Пропозиції (проекти) з додатками на отримання гранту від Фундації імені князів-благодійників Острозьких можна особисто принести до офісу Фундації, надіслати поштою у 2-х примірниках (на адресу 33028, м. Рівне, вул. Драгоманова, 11) або ел. поштою: pbofrv@gmail.com. не пізніше як до 15 березня 2012 року.
 
     Зверніть увагу:
•    Проекти розглядатимуться незалежною комісією експертів.
•    Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправлення на поштову адресу Фундації Острозьких (за поштовим штемпелем), а також дату її відправлення на електронну скриньку. Проектні пропозиції, які не було відправлено поштою або на електронну скриньку до 23:59 15 беоезня 2012 року, розглянуто не буде.
•    Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту Фундація імені князів-благодійників Острозьких підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.
•    Про результати розгляду проектів (пропозицій) Фундація імені князів-благодійників Острозьких повідомить учасників конкурсу, призначить переможцям дату підписання договорів та консультації щодо оформлення бухгалтерських документів та підготовки звітності по виконанню проекту.
•    Проекти, що не відповідають наведеним вимогам, не будуть розглядатися .
•    Заявки, отримані після вказаного терміну не розглядатимуться.
•    Оголошення результатів конкурсу   не пізніше  23 березня 2012р.

  Контакти:
Пражмовський Віктор
тел.: 067 370-52-24
факс: (0362) 22 -10-81
Гордєєва Тетяна
тел.: 097 176 80 85   
факс: (0362) 22 -10-81

* Адвокасі кампанії – метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі проведення законодавчих та політичних реформ з метою вирішення вищеназваних проблем.

    Метою проекту Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»  в рамках проекту «Посилення впливу громадянського суспільства» за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державного самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній.
Детальніше про програму: www.irf.ua.