спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Що кухарі мають знати про органічні продукти?

05 жовтня 2016 року в рамках щорічної інформаційно-просвітницької кампанії «Тиждень екологічного споживача-2016: Живи органічно!» за підтримки Шведського товариства охорони природи» і ВГО МАМА 86 Рівненському коледжі економіки та бізнесу (за адресою м. Рівне, вул. Київська, 53) Фундація імені князів-благодійників Острозьких спільно з ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» та ГО «Зелені ініціативи» організувала лекцію експерта у галузі органічного виробництва, доктора економічних наук, професора Національного університету водного господарства та природокористування Петра Скрипчука на тему «Знаки екологічного маркування».
У події взяли участь близько 70 учасників, зокрема – студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу, що навчаються за спеціальностями «виробництво харчової продукції», «товарознавство та комерційна діяльність», «ресторанне обслуговування», кухарі місцевих кафе.
Після чудової презентації щодо маркування органічних продуктів учасники заходу мали змогу дегустувати органічну продукцію вироблену у Рівненській та сусідніх областях.
Представники ресторану «Шкварочка», які були присутні під час події зазначили, що вартість страв, виготовлених із якісних органічних продуктів є значно більшою, а попит на органічні продукти зростає.
Мета проекту – привернути увагу мешканців міста до переваг органічного харчування та у доступній формі ознайомити громадян із особливостями маркування сертифікованих органічних продуктів. Під час лекції учасники не лише збагатилися новими знаннями але й мали змогу скуштувати безпечні органічні продукти вітчизняного виробництва.