спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Що забезпечить ефективну комунікацію?

19-20 травня 2017 році в м. Рівне, за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, відбувся тренінг «Створення комутаційної стратегії» в рамках реалізації проекту «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини». Метою тренінгу було створити комунікаційні стратегії Громадської організації для інституційного розвитку. В заході взяли участь 12 представників ГО «Центр суспільних дій «СІВІТАС» (м.Рівне) в партнерстві ГО Центр громадської активності «Результат» (м. Вінниця), які є учасниками Коаліції «За рівні можливості».
Тренером на заході був Руслан Краплич – експерт з корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва та розвитку громадської активності.
Під час тренінгу учасники отримали деталі розробки комунікаційної стратегії. Були розглянуті такі модулі : PR-план, рівні якостей повідомлення, соціальний маркетинг, фірмовий стиль організації, структура річного звіту організації, коло зв’язків організації, моделі комунікації, етапи ефективного фандрайзингового плану, модель прес-туру та інше. Також, учасники спробували практично сформувати план комунікації організації.
Особливістю заходу є те, що представники двох партнерських громадській організацій отримали домашнє завдання – сформувати свою комунікаційну стратегію для подальшого ефективного розвитку та роботи організації.
Примітка:Реалізація проекту «Створення комутаційної стратегії» в рамках реалізації проекту «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини» стала можливою в результаті перемоги в другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансовою підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РРОГО «Комітет виборці України».