спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Що звершить Полтавська платформа?

28-29 грудня 2016 року консультант з розвитку Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких провів курс зі стратегічного планування для 7 активістів громадської організації «Полтавська платформа» за підтримки ІСАР-Єднання на базі ГО Українська асоціація інвалідів АТО в м. Полтава.

В ході занять учасники визначили Місію та Бачення майбутнього, поставили досяжні Мети на 2017 і до 2021 рр., провели аналіз поточного стану організацій, а також проаналізували свої сильні та слабкі сторони, зовнішні можливості й загрози на основі силового поля, що стало необхідним при створенні плану дій на 2017 рік.

Очкується, що під час реалізації стратегічного плану Полтавська платформа перетвориться на інкубатор для громадських ініціатив та досконалого самоврядування, соціальних підприємців та відновного виробництва, а також аналітично-інвестиційну установу, що на підставі аналізу здійснюватиме розвиток міста й регіону як урбаністичного так і соціально-економічного й екологічного прогресивного простору.

Щоб ці плани здійснилися Р.Краплич та Фундація Острозьких нададуть додаткові дистанційні консультації та виразили готовність до майбутньої співпраці.