спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Шість адвокасі проектів стартує на Рівненщині

 10 січня 2013 року відбулось офіційне підписання договорів про надання мікрогрантів для здійснення адвокасі кампаній між Фундацією імені князів-благодійників Острозьких та громадськими організаціями та ініціативними групами Рівненщини.

З поміж 10 отриманих проектів, що надійшли з трьох областей Західної України, фінансування отримали шість проектів, які відповідали умовам конкурсу мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час підписання договорів був проведений інструктаж по підготовці та здійсненню адвокасі проектів, оформлення звітної аналітичної та фінансової документації та пояснення всім учасникам різниці між такими поняттями як «Лобіювання», «Правозахисник», «Адвокат» та «Адвокасі» для більш чіткого фокусування на адвокасі кампанії.

Проект «Місцева пожена команда – запорука збереження людського життя» передбачає проведення адвокасі кампанії, яка забезпечить створення пожежної команди в селі Верба Дубенського району.

Проект «Школа управителя будинку «Управдом» має на меті проведення навчання для управителів будинків та кампанію представлення інтересів мешканців багатоквартирних будинків міста Рівне в органах місцевого самоврядування та житлово-комунальних підприємствах для покращення якості житлово-комунальних послуг.

Проект «Впровадження обліку енергоресурсів» має на меті спонукати Рівненську обласну раду прийняти зміни до програми щодо впровадження системи обліку енергоресурсів у області. Передбачається, що в подальшому це дозволить запровадити ефективну систему енергозбереження.

Проект «Спортивний майданчик» передбачає спонукання Рівненської обласної ради до проведення інвентаризації спортивних майданчиків в області, що дозволить закладати в бюджети місцевих рад відповідні кошти на їхній ремонт чи будівництво.

Проект «Оптимізація системи теплопостачання в смт Квасилів Рівненського району» має на меті спонукати депутатів Рівненської районної ради оптимізувати та затвердити тарифи на теплопостачання в селищі. Очікується, що такі дії дозволять мешканцям Квасилова економити  не менше 120 тисяч гривень (до 30%) щомісяця протягом опалювального сезону.

Проект «Допомагаємо лікарні» передбачає спонукання Здолбунівської районної ради здійснити заходи енергоекономії, завдяки яким буде досягнуто зменшення затрат на електроенергію в районній лікарні.

* Адвокасі кампанії – метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі проведення законодавчих та політичних реформ з метою вирішення вищеназваних проблем.
Метою проекту Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»  в рамках проекту «Посилення впливу громадянського суспільства» за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державного самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній.
Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

 

* Адвокасі кампанії – метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі проведення законодавчих та політичних реформ з метою вирішення вищеназваних проблем.

 

Метою проекту Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх»  що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державного самоврядування шляхом проведення конкурсу та надання не менше 7 мікрогрантів на підтримку організації та проведення адвокасі кампаній.

Детальніше про програму: www.irf.ua