спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Соціальним дисконтом зацікавилася Асоціація платників податків України

 04 березня 2013 року Руслан Краплич, автор кількох винаходів і понад 20 книг, авторськими правами якого управляє Фундація імені князів-благодійників Острозьких , представив керівникам відділів Асоціації платників податків України Систему соціальних знижок, що поширена в 5 містах Рівненщини і 4 обласних центрах Західної України.
Дана презентація відбулася у зв’язку з тим, що АППУ нині активно вивчає існуючі дисконтні системи, які можуть зацікавити членів Асоціації та спонукати підприємців та підприємства бути більш лояльними до споживачів.
До кінця березня Асоціація платників податків України завершить комплексну оцінку власного організаційного розвитку, котра відбувається за сприяння ІСАР «Єднання», PACT-UNITER, USAID і визначиться з тією системою соціального дисконту, яка найбільше сприяє розвитку Асоціації та її членів-сумлінних платників податків. Сподіваємося, що досвід Фундації Острозьких у цій справі стане корисним.
За дорученням Фундації імені князів-благодійників Острозьких і журналу «Вісник благодійництва» Руслан Краплич передав для керівництва Асоціації платників податків України кілька примірників книги «Система соціальних знижок: виграють усі», що була випущена у 2010 році за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».