спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Студенти – дітям. Долучилась «Острозька академія»…

9 грудня волонтери-студенти РДГУ та працівники Фундації імені князів-благодійників Острозьких в рамках благодійного проекту «Студенти РДГУ - дітям», який спрямований на обладнання сенсорної кімнати в Тучинській школі-інтернаті, проводили волонтерську акцію зі збору благодійних пожертв від студентів та викладачів Національного університету «Острозька академія» в м. Острог.

Ректор університету, Пасічник Ігор Давидович, дозволив звернутися до студентів та викладачів «Острозької академії» з проханням допомогти посильним благодійним внеском. Відповідно, коли волонтери прибули в «Острозьку академію», то були приємно здивовані теплим прийомом та бажанням допомогти. Таким чином, з 11 до 14 години волонтери маневрували університетськими коридорами та аудиторіями під час перерв та лекцій звертаючись з проханням зробити благодійну пожертву до студентів, викладачів та гостей університету.

Протягом трьох годин волонтери акції зібрали в скриньки для благодійних пожертв 1103 грн., які будуть використані для купівлі необхідного обладнання в сенсорну кімнату.

Завдяки зусиллям активістів факультету української філології та іноземної філології, а саме: Харчук Оксани, Фесюк Тетяни, Клюшник Олени, Криворучко Надії та Якубської Юлії, Капелюха Дмитра додатково було зібрано ще 411.26 грн. під час акції «З дверей в двері», яка проводилася в одному з гуртожитків РДГУ.

Студенти-волонтери збираються щотижня і планують подальшу кампанію зі збору пожертв. Важливо також, що активність студентської молоді підтримують і викладачі, які не соромляться брати участь в цих самих акціях. Так доцент кафедри теорії літератури та славістики РДГУ Матчук Алла Володимирівна також брала участь у зборі пожертв в «Острозькій академії» і продовжує активно вчитися спільно зі своїми ж студентами майстерності фандрейзингу.