спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Свята не закінчуються

Уже вдесяте Фундація імені князів-благодійників Острозьких проводить щорічну акцію «Різдво для всіх». Цього разу акція спрямована на дітей-сиріт Рівненського району.

26 січня 2009 року відбулася передача подарунків для діток, що проживають та навчаються в школі-інтернат села Великі Межиричі Корецького району Рівненської області.

На кошти, зібрані під час акції «Різдво для всіх», яка проходила в гіпермаркеті «Фоззі» (4988,33 грн.), було придбано фрукти, йогурти та шкарпетки, які волонтери Фундації Острозьких передали для дітей.

До ініціативи Молодіжного центру праці «МІКС» приєдналась «Фундація регіональних ініціатив» та студенти національного університету «Острозька Академія», які крім волонтерської допомоги долучилися своїм внеском – близько півсотні примірників дитячої пізнавальної літератури. А також видавничий дім «ОГО» передав дітворі солодощі та книги.

Як світились оченята у дітей! Вони були вдячні і за подарунки, але найбільше – за увагу і тепло, адже цього їм найбільше не вистачає. Сашко (9 років) сказав: «Ми ще з самого ранку чекаємо на вас!..»

Діти потребують любові. Даруйте їм щирість – і вони віддаватимуть її іншим. Ми власноручно виховуємо своє майбутнє.
Фундація імені князів-благодійників Острозьких висловлює щиру вдячність за розуміння та підтримку в проведенні акції керівництву, персоналу та клієнтам гіпермаркету «Фоззі», волонтерам Молодіжного центру «МІКС», Фундації регіональних ініціатив, студентам Університету «Острозька академія» та видавничому дому «ОГО».