спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Теплопостачання Квасилова: у пошуках оптимальних рішень

24 січня 2013р. в приміщенні Рівненської ОДА відбулося засідання круглого столу, на яке запросили представників ініціативної групи з оптимізації системи теплопостачання в смт. Квасилів.

Проведення круглого столу було ініційоване на підставі звернення від Громадської ради при Рівненській ОДА за № 213 від 10.01.2013р. Учасником заходу, окрім представників громадськості смт. Квасилів, був начальник управління житлово-комунального господарства Рівненської ОДА Пшеюк Володимир Леонідович.

На зустрічі було обговорено проблеми централізованого теплопостачання в смт Квасилів. Представники ініціативної групи проекту«Оптимізація системи теплопостачання в смт. Квасилів Рівненського району» повідомили присутнім про хід роботи та напрацювання в плані оптимізації системи теплопостачання. Також зосередили увагу присутніх на тому, що, станом на сьогоднішній день, Рівненська районна державна адміністрація ігнорує роботу ініціативної групи і не дослухається до її рекомендацій. Варто додати, що ініціативна група вповноважена проводити відповідні напрацювання на підставі Рішення №228 від 24 жовтня 2012р. сесії Квасилівської селищної ради. 

Результатом проведення круглого столу є взяте на себе начальником управління житлово-комунального господарства Рівненської ОДА Пшеюком Володимиром Леонідовичем зобов’язання створити робочу групу при Рівненській обласній державній облдержадміністрації із залученням представника ініціативної групи з оптимізації системи теплопостачання в смт Квасилів. 

Дмитро Сільман, керівник ініціативної групи, зазначив, що «діалог з представниками райдержадміністрації відсутній, тому представники обласної адміністрації повинні втрутитись в ситуацію і зобов’язати місцеву владу дослухатись до проблеми місцевої громади, що лежить в площині житлово-комунального господарства». 

Метою проекту «Оптимізація системи теплопостачання в смт Квасилів Рівненського району», що реалізується за рахунок коштів, одержаних від Міжнародного Фонду «Відродження» і наданих Фундацією імені князів-благодійників Острозьких в рамках конкурсу малих грантів, є об’єднання зусиль місцевої громади задля спонукання депутатського корпусу Рівненської районної ради оптимізувати та затвердити на сесії районної ради тарифи на теплопостачання в Рівненському районі, що дозволить мешканцям смт Квасилів заощаджувати кошти протягом опалювального сезону.