спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

У Рівному благодійником стає кожен покупець "Страв козацьких"

26 січня приватне підприємство „Промпослуга”, власник торговельної марки „СТРАВИ КОЗАЦЬКІ” випустила масовим тиражем прайс-листи та етикетки для своєї продукції (заморожені продуктові напівфабрикати), на яких розміщено емблему Фундації імені князів-благодійників Острозьких та вказівку про відрахування 1% від реалізації продуктів цієї торговельної марки на користь малозабезпечених громадян м. Рівне.

Від тепер кожен покупець „СТРАВ КОЗАЦЬКИХ” здійснюватиме благодійні пожертви, які Фундація Острозьких, за участі уповноважених держустанов, спрямовуватиме на придбання продуктових пакетів не менше 1000 бідним рівнянам протягом поточного року.

Таким є наслідок підписаної 5 січня 2009 року Ліцензійної угоди між ПП „Промпослуга” та Фундацією Острозьких, що надала право використовувати емблему фонду в замін на сплату Роялті (використання авторських прав, які належать фонду).

Слід зазначити, що даний ліцензійний договір не є цілковитим ноу-хау для Фундації Острозьких і ПП „Промпослуга”, адже вперше в Україні аналогічний договір цими організаціями був підписаний і ефективно діяв ще у 2000 році. А керівник підприємства, власниця ТМ „СТРАВИ КОЗАЦЬКІ” п-і Ольга Лук’янова з цього часу є найактивнішим членом Ради Директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких.