спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

В Чернівцях впроваджується система соціальних знижок.

01 квітня в м. Чернівці розпочалася реалізація проекту «Соціальна відповідальність – складова успішного бізнесу»,  що впроваджується Чернівецьким міським центром захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу у партнерстві з  Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Консорціуму МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» Карпатський фонд»  та Антикризової гуманітарної програми  Міжнародного фонду “Відродження” .
На прес-конференції, яка відбулася 8 квітня 2011 року, керівник проекту Н.Батракова повідомила, що в межах реалізації проекту будуть безкоштовно розповсюджені п’ять тисяч карток системи соціального дисконту «Єдина картка» серед малозабезпечених та багатодітних сімей за сприяння головного управління праці та соціального захисту населення і відділу у справах сімї та молоді Чернівецької міської ради. Шляхом укладання договорів про надання знижок з не менше 100 суб’єктами господарської діяльності м. Чернівці буде сформована мережа соціальних знижок. Середній прогнозований відсоток знижки складатиме 3-10%. Завдяки використанню дисконтної картки  малозабезпечені і соціально незахищені мешканці міста отримають можливість економити не менше 1000 гривень  впродовж року. Водночас, завдяки наданим знижкам, суб’єкти господарської діяльності - учасники мережі соціальних знижок, отримають близько 5 тисяч потенційних клієнтів, за рахунок безоплатного розміщення інформації про товари і послуги в каталозі знижок (5000 штук), який буде поширюватися разом з дисконтною карткою. Це, у свою чергу, дозволить не лише утримати на достатньому рівні, а й покращити показники своєї діяльності суб’єктам підприємницької діяльності, які долучаться до благодійної програми «Система соціальних знижок».
Усім суб’єктам підприємницької діяльності, які бажають стати учасниками мережі соціальних знижок, звертатися в Чернівецький міський Центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 3, тел.585-314.

Контакти керівника проекту:
Батракова Наталя – 585-314