спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

В Рівному починає діяти «Клуб Успішних Людей»

З 1 листопада 2011 року розпочала свою роботу нова благодійна програма Фундації імені князів-благодійників Острозьких - "Клуб Успішних Людей". Формально, діяльність клубу стартувала після відкриття нового сайту: www.uspishni.com.ua

Цьому передувала клопітка підготовча робота члена Ради директорів Фундації Ольги Лук’янової, яка провела опитування більше тисячі учнів та студентів Рівного. За результатами цього соціологічного дослідження було визначено коло інтересів молодих людей та запрошено до співпраці спеціалістів  у різноманітних галузях. 

Як сказала Ольга Лук’янова: «Наш проект – спроба об′єднати зусилля свідомих самодостатніх професійних людей, які безкоштовно готові поділитись своїми знаннями і досвідом, і людей, які мають мету стати успішними, усвідомлюють необхідність активних дій, і готові сприйняти запропоновані їм знання і досвід. Все просто, тихо, щиро і по-людськи. В своїй роботі керуємось трьома основними принципами: гарний смак, здоровий глузд і загальнолюдські цінності».

Заняття в Клубі будуть проводитись у формі майстер-класів. Кількість учасників – невелика, психологічно обґрунтована темою і предметом обговорення. Матеріал викладатиметься у формі бесіди, інтерактиву, задач, питань-відповідей, обміну думок.

Місце проведення підбиратиметься з урахуванням психологічних і практичних особливостей теми майстер-класу. Учасники будуть запрошені у місця, переступити поріг яких у більшості з них, можливо, ніколи не виникло б нагоди. Наприклад, заняття зі створення модних образів – в студії краси, з догляду за шкірою і волоссям – у косметичному салоні, з ресторанного етикету – в одному з найкращих ресторанів області, бесіди з «жіночих» питань – в кімнаті з подушечками і приємною атмосферою, з «чоловічих» питань – за невеликим круглим столом у кав′ярні або у комфортній кімнаті бібліотеки.

  Серед багатьох напрямків роботи Клубу Успішних Людей є:
-    хто є насправді успішним, а хто тільки створює такий імідж;
-    як спілкуватись з протилежною статтю;
-    як справлятись з проблемами;
-    як уникнути шкідливої залежності;
-    що таке гроші і за якими законами вони існують.
Кожного місяця будуть пропонуватись нові і нові теми майстер-класів, курсів, гуртків. Ті теми, які викликатимуть найбільшу цікавість, будуть повторюватись з місяця в місяць доти, доки будуть бажаючі з ними ознайомитись.

Детальніше з програмою та формами роботи Клубу, резюме майстрів та   змістом майстер-класів можна ознайомитись на сайті. Лише на листопад заплановано близько 60 занять.
Незабаром планується розширити наповнення сайту сторінкою блогів, літературною, поетичною та публіцистичною сторінками. Очікується, що наповнювати змістом ці розділи будуть не лише учасники Клубу, а й всі бажаючі.
  Клуб Успішних Людей Фундації імені князів-благодійників Острозьких запрошує до співпраці!