спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

В Ужгороді відбулось навчання волонтерів

6 – 7 травня 2011 року відбувся тренінг для волонтерів, які будуть задіяні у впровадженні системи соціальних знижок "Єдина картка" в Ужгороді.
Шляхом конкурсного відбору було відібрано 20 студентів – майбутніх менеджерів проекту.

Під час тренінгу "Впровадження системи соціальних знижок" волонтери отримали знання з організації заходів, управління процесами, вміння формувати бази даних потенційних спонсорів і партнерів, отримали практичні навички ведення ефективних переговорів з представниками бізнес-установ в питаннях залучення їх до реалізації проекту.

Серед завдань, які покладаються на волонтерів, під час реалізації проекту в м. Ужгороді, є укладання не менше 100 угод з керівниками підприємств, підприємцями що надають послуги, чи здійснюють реалізацію товарів.

Реалізація проекту в м. Ужгороді здійснюється Молодіжним інформаційним центром Закарпаття у партнерстві з  Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Консорціуму МБФ «Фонд розвитку Карпатського Єврорегіону» Карпатський фонд»  та Антикризової гуманітарної програми  Міжнародного фонду “Відродження”.

Система соціальних знижок у рамках проекту вже діє у Рівненькій області, Івано-Франківську, відбувається підписання договорів про надання знижок у Чернівцях та Ужгороді у перспективі — Львів та решта областей України.
Детальніше про систему соціальних знижок можна прочитати тут: http://www.mnogocard.com.ua