спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Веселий початок весни

Напередодні чудового весняного свята 8 березня Майстри Клубу Успішних Людей знову завітали в гості до своїх юних друзів – вихованців Тучинської спеціальної школи-інтернату.  На цей раз теми майстер-класів були наближені до святкової нагоди.

Майстер Клубу, висококласний фахівець з організації свят Тетяна Кравчук, Жінка-Cвято, як її називають колеги по Клубу, ділилась з дітлахами своїми професійними секретами.
•    Як організувати свято так, щоб воно було пам’ятним і веселим?
•    Які бувають конкурси, забави, розваги?
•    Як зробити смішні і добрі розіграші?
•    Кому і які подарунки дарувати?
•    Як правильно приймати подарунки? І ще багато-багато цікавої, розважальної і корисної інформації.

Учасники майстер-класу активно приймали участь у завданнях, іграх, конкурсах, а що вже насміялись – то від душі.

А в цей час на іншому майстер-класі учні четвертих класів поринули у чарівний і магічний світ, який дарує людям природа. Вони, як справжні чаклуни, дізнавались таємниці про цілющі властивості трав, квітів, дерев, плодів, натуральних ефірних олій. Керівник Клубу Успішних Людей Ольга Лук’янова познайомила дітей зі стародавнім ремеслом і своїм хобі – домашнім миловарінням.

Напередодні маминого свята бажаючих своїми руками створити для матусь, бабусь і сестричок неповторний ароматний подарунок виявилось дуже багато. Як справжні володарі секретних рецептів, діти старанно виконували усі поради Майстра, поводили себе неймовірно слухняно, чемно, спілкувались пошепки, боячись порушини казкову атмосферу чарівного дійства.

Кожен виготовляв цілюще крем-мило за своїм індивідуальним уподобанням по кольору, формі і ароматичній композиції і в дитячих руках мильна маса  набувала обрисів запашних і різнокольорових сердечок, троянд, соняшників, хризантем, бабок і бджілок. А щоб скоротити очікування під час фінальної стадії виготовлення подарунків, діти дружно і завзято співали для своєї гості безліч чудових пісень про цілющі трави, про рідний край, про дружбу і, звичайно, про лагідну і люблячу неньку, яка, на превеликий жаль, є не в кожного з них .

Не обійшлося в цей день і без більш серьйозних тем. На майстер-класі з основ фінансової грамотності Майстер Клубу Успішних Людей, голова правління асоціації кредитних спілок Рівненщини Ольга Ігнатьєва знайомила учнів старших класів з такими поняттями як гроші, кредити, активні і пасивні доходи, витрати, заощадження, планування, депозити, відсотки та багато іншого.

Діти розв’язували завдання з планування власних витрат на прикладі зарплати, стипендії, вчились правильно розподіляти гроші на різні життєві потреби. У формі гри вони долучались до фінансових операцій, вчились приймати рішення, виставляти пріорітети у витратах.

По-дитячому безпосередньо звучав висновок одного хлопчика після закінчення майстер-класу:
-    Тепер я знаю, що зарплату треба розподіляти. Її не можна  відразу всю витрачати на їжу!

Діти з інтернату, та ще й з діагнозом «відставання у психічному розвитку», звичайно, мають свою специфіку. Але вони – наші діти, їм жити в цьому непростому світі. І не кожному з них за стінами інтернату пощастить зустріти доброго, мудрого наставника, який убереже від проблем і небезпек, підкаже, навчить, підтримає.

Майстри Клубу Успішних Людей з щирим серцем витрачають свій час, досвід, знання, теплоту душі, щоб цим дітям в подальшому житті було хоч трошечки легше.

Детальніше про проект «Сонечко в долоньках» на сайті Клубу Успішних Людей  uspishni.com.ua

Ссилки:

Тетяна Кравчук
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2:20...

Ольга Лук»янова
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5:20...

Ольга Ігнатьєва
http://uspishni.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=287:...