спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Відкриття Пункту вільного доступу в Острозькій ЦРБ

27 жовтня 2011 року в приміщенні Острозької центральної районної бібліотеки відбулося відкриття Пункту вільного доступу до мережі Інтернет.
             
Це відкриття ми вважаємо головною подією року, яке стало можливим завдяки успішній участі нашої книгозбірні у програмі «Бібліоміст».
Пункт вільного доступу до мережі Інтернет - це нові можливості якісного інформаційного обслуговування користувачів.

У першу чергу таку можливість отримали  соціально незахищені верстви населення, безробітні, люди з обмеженими фізичними можливостями, студенти, учні, пенсіонери, працівники освіти, культури тощо.

Острозька централізована  система публічно-шкільних бібліотек виграла гранд  у конкурсі  «Організація нових  бібліотечних послуг з використанням мережі Інтернет» та отримала комплект обладнання: 15 ПК з програмним забезпеченням, 4 сканери, 4 принтери, web-камери з навушниками та мікрофонами, мережеве обладнання.
 
У свою чергу, Острозька  районна влада профінансувала ремонтні роботи в приміщенні районної  бібліотеки та придбання   меблів для комп’ютерної техніки.
   
На відкритті  були присутні:  бібліотечні працівники, представники влади, державних та громадських організацій.  Перепустку у життя Пункту (у вигляді перерізання стрічки ) надали:  регіональний представник  програми «Бібліоміст» в Рівненській області – Оксана  Краплич, заступник голови Острозької районної  ради – Дем’янчук Надія Григорівна та заступник голови Острозької районної державної адміністрації – Стрілецька Валентина Володимирівна.
     
До увага присутніх була представлена мультимедійна презентація «Як усе починалося…». На завершення прозвучали музичні вітання.