спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Вінницькі бібліотекарі навчалися фандрейзингу.

5-6 квітня 2012 року, відбувся тренінг-консультація з локального фандрейзингу для працівників Вінницької міської централізованої бібліотечної системи, який провели тренери Фундації  імені князів-благодійників Острозьких.

Ініціатором заходу стала Світлана Качура, яка пройшла подібне навчання в Рівному. Розповідь пані Світлани надихнула її колег, завдяки чому, участь у тренінгу взяли більше 20 представників 19 бібліотек міста.  Заняття відбулися в рамках проекту «Антрикризова допомога осередкам громадської активності та творчим колективам у здійсненні мобілізаційних кампаній», що фінансується Інститутом соціокультурного менеджменту та Міжнародним фондом «Відродження».

Навчання проходило із застосуванням інтерактивних методів, які передбачають значну кількість практичних завдань. Завдяки цьому, працівники бібліотек мали можливість на практиці закріпити отримані знання. Традиційно велику зацікавленість присутніх викликали практичні завдання з написання листів потенційним спонсорам, вибір фандрейзингової тактики, написання проектів та планування кампанії із залучення фінансування.

Подякою для тренерів Фундації Острозьких стали не лише подаровані книги, а й запрошення для проведення інших тренінгів – зі стратегічного планування та проектного менеджменту.