спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як активні громадяни покращать Маріуполь?

14-15 березня 2017 року на запрошення громадських організацій у м. Маріуполь Донецької області радник Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів тренінг з фандрейзингу та стратегічного планування для більше 20 волонтерів і активістів громадських організацій й університетів у рамках проекту “Громадський пояс Донбасу”, що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.

В ході занять учасники обговорили місію, визначили майбутнє свої організацій і міста Маріуполь та його околиць, поставили цілі, що будуть реалізовані шляхом підготовки проектів, на виконання яких буде залучено ресурси громади і програм міжнародної технічної допомоги. Немає сумніву, що найкращі з проектів будуть мати життєздатні кількісні та якісні зміни (результати). Оскільки, більшість із учасників, від тепер, знайомі з теорією результатів і вміють застосовувати інноваційні методи діяльності, спрямованої на розвиток громади.

Навчальні заходи відбувалися у громадському просторі «Халабуда», що є місцем творчості активних і відповідальних громадян Маріуполя. Де паралельно з нами проводилося кілька визначних подій в тому числі з урбаністики, розвитку туризму, популяризації різних видів мистецтв.

Зі свого боку, Руслан Краплич запевнив організаторів і учасників навчань у готовності з боку Фундації Острозьких надати додаткові консультації та підтримку у добрих справах громадських активістів м. Маріуполя.