спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як діятиме фандрейзинг у Житомирі?

24 березня 2017 року у м. Житомир, за методою і з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, Руслан Краплич провів для 30 громадських активістів Житомирщини експрес-курс з фандрейзингу, в рамках Школи державного управління, організованої Інститутом суспільно-економічних досліджень.

Курс з фандрейзингу передбачав надання навичок підготовки до фандрейзингу (презентацій, листів, баз даних потенційних фінансових партнерів, визначення мотивів благодійництва та ресурсів, які вони можуть надати), а також використання щонайменше 30 інструментів фандрейзингу. Які допоможуть не лише залучити необхідні ресурси для виконання урбаністичних проектів, але й забезпечити фінансову життєздатність міських громадських і комунальних закладів.

Надалі Фундація Острозьких продовжить співпрацю з учасниками курсу та Школою державного управління Інституту суспільно-економічних досліджень.
І впродовж тижня вже надала 4 консультації з «відточування» фандрейзингових інструментів задля допомоги вразливим групам громадян.