спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як фандрейзити в Одесі?

13-14 липня 2017 року у м. Одеса Руслан Краплич провів курс з фандрейзингу за методою та з використанням досвіду Фундації князів-благодійників Острозьких, на замовлення Міжнародної асоціації «Єврастратегія» за підтримки ІСАР-Єднання. Серед 24 учасників заходу були представники 15 громадських організацій і благодійних фондів, Одеського державного екологічного та Одеського національного економічного університетів, а також Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Учасники ознайомилися з більш ніж 30-ма інструментами залучення ресурсів для проектів спрямованих на вирішення проблем громади, а також на представництво і захист інтересів вразливих груп громадян;
- намалювали діаграму фінансової життєздатності організації;
- вивчили мотиви благодійництва;
- освоїли основні правила фандрейзингу.

В ході навчань, не виходячи із зали, де проводився курс, учасники, протягом 15 хвилин застосували 3 миттєвих інструментів фандрейзингу та змогли залучити понад 400 грн, пожертв на програму підтримки видань Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Надалі, кожна з організацій-учасників тренінгу, за допомогою консультацій Руслана Краплича, підготує фандрейзінговий план на поточний та майбутній рік, який дозволить виконати ряд проектів і програм, що координуватиме Асоціація «Євростратегія».