спробувати інший розмір шрифту: 60% 70% 80% 90%
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Увійти | Зареєструватися

Як формувати позитивний імідж лідерів громади?

17-18 жовтня 2016 року, з використанням методи та досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких, за підтримки консорціуму донорів і компанії ДТЕК,
Руслан Краплич провів курс з формування позитивного іміджу та зв’язків з громадськістю для 12 лідерів громадської дії м. Курахове Донецької області.

В ході занять учасники розібралися в системі комунікацій, визначили кола зв’язків та систему їх налагодження, підтримки й розвитку, опрацювали базові модулі зв’язків, по практикували у створенні ключових повідомлень для різних груп зацікавлених сторін. А також змоделювали прес-заходи з інтерв’ю та виступами перед медіа й цільовими групами.

Це вже 3-й навчальний курс проведений у м.Курахове Фундацією Острозьких у 2016 році в рамках програми «Розвиток незалежних громад з місто утворюючими підприємствами», що підтриманого консорціумом донорів та ДТЕК.
За результатами 2-х попередніх навчань учасники повідомили, про підготовку проектів на 10 000 000 грн, які розглядаються Європейським інвестиційним банком, і які будуть дофінансовані з коштів міського бюджету м.Курахове.